Fundacja Harmonia Życia ma zaszczyt poinformować o możliwości realizacji działań w ramach zadania publicznego w zakresie upowszechniania i ochrony wolności i praw człowieka oraz swobód obywatelskich, a także działań wspomagających rozwój demokracji w 2024 roku pn: “OPOLSKIE ŻYCZLIWE I RÓŻNORODNE”.


Nazwa zadania to: „Wszyscy jesteśmy WAŻNI”. Podczas zaplanowanego na dwa dni szkolenia, uczestnicy będą mieli okazję zwiększyć swoją świadomość w zakresie tolerancji, równości oraz różnorodności społecznej. Szkolenie będzie dedykowane dla mieszkańców Opolszczyzny i odbędzie się w dniach 27 i 28 czerwca w Sali Znaku Rodła w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego. W pierwszym dniu szkolenia uczestnicy będą mogli zapoznać się tematyką pojęcia tolerancji, a także przećwiczyć swoje umiejętności komunikacji w odniesieniu do tematu różnorodności społecznej.

Z pewnością nie zabraknie okazji do dyskusji oraz wymiany poglądów na temat postaw w opisywanym temacie. Drugi dzień szkolenia pozwoli na podsumowanie wniosków wypracowanych podczas dnia pierwszego. Na ten dzień zostaną zaproszeni przedstawiciele władz Urzędu Marszałkowskiego, którzy wspólnie z uczestnikami szkolenia będą mogli wypracować wspólne stanowisko odnośnie możliwości podejmowania efektywnych działań w aspekcie propagowania tolerancji i równości w naszym regionie.

Z pewnością ten wspólnie spędzony czas będzie pełen inspirujących pomysłów. Warto wspomnieć o tym, że opisywane zadanie będzie objęte patronatem Marszałka Województwa Opolskiego. Aby usystematyzować wiedzę uczestników w temacie różnorodności zostanie stworzony przewodnik, który będzie zawierał praktyczne wskazówki jak akceptować i rozumień różnice a także budować pozytywne relacje z innymi, bez względu na pochodzenie czy też przekonania.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie będziemy informować o postępach w realizacji opisanego tutaj zadania.


Chcesz wiedzieć więcej???? Skontaktuj się z nami : 664 303 029

#WojewództwoOpolskie #Opolskie #BiuroDialoguiPartnerstwaObywatelskiego #Tolerancja #Równość #Różnorodność #Opole #Szkolenie #WszyscyJesteśmyWażni #Społeczność #WojewództwoOpolskie

Zostaw komentarz

Prytulko © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skip to content