W ramach OPP fundacja aktualnie działa w 2 obszarach:

  1. Podnoszenie kwalifikacji i kompetencji w każdej grupie wiekowej poprzez warsztaty, seminaria, szkolenia, a nawet udzielnie stypendiów 
  2. Lepsze życie

W obszarze rozwoju Fundacja Harmonia Życia chce wspierać zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe. Chce być tam, gdzie jest realna potrzeba. Pragniemy, by ludzie bez względu na wiek podnosili swoje kompetencje czy też kwalifikacje, a jeśli barierą na drodze do rozwoju są fundusze, chcemy tę przeszkodę zniwelować.

Wobec tego, jeśli masz podobną potrzebę i posiadasz możliwości finansowe, możesz wpłacić darowiznę na rzecz rozwoju społeczeństwa, dane do przelewu: Fundacja Harmonia Życia, nr konta: PL 39 1020 3668 0000 5602 0339 6884, tytułem: Darowizna na cele statutowe.

W imieniu naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę!

              Lepsze życie

 Fundacja kontynuuje pomoc na rzecz osób, które cały czas przebywają na terenach objętych wojną na Ukrainie. „Nasz Bohater Jarek” na bieżąco informuje nas o potrzebach na polu walki, dlatego też, jeśli nie wiesz, gdzie przekazać swój 1,5 % serdecznie zapraszamy! Numer KRS- u, który należy uwzględnić w rozliczeniu rocznym to: 0000409953. Cel szczegółowy – „Wojna na Ukrainie”.

Prytulko © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skip to content